O nás

Úvod O nás


je dynamicky se rozvíjející obchodní společnost a jedním z předních prodejců koupelnových radiátorů, designových otopných těles, konvektorů, podlahových konvektorů a deskových radiátorů. Firma se opírá o dlouhodobé zkušenosti svých obchodních partneru a o pečlivé sledování a vyhodnocování vývoje na trhu s topnými tělesy. Spolupracujeme s těmi největšími výrobci designových radiátorů a dohlížíme tak na kvalitu a prestiž prodávaných topných těles.

 

.

 

Základem úspěšného rozvoje firmy je úzká spolupráce s našimi partnery.

Nejen díky kvalitě výrobků, ale také pomocí propracovanému logistickému systému zajišťujeme pro naše zákazníky 100% servis v optimálním časovém horizontu.


 

 Nabízíme designové radiátory vybraných a předních světových výrobců jako je:

 

 

isan

Značka ISAN reprezentuje tradičního dodavatele s více než 50 lety zkušeností, který svým klientům dodává bohatý sortiment koupelnových radiátorů, sálavých konvektorů, konvektorů s lamelovým výměníkem a lamelových radiátorů, podlahových konvektorů, článkových radiátorů a radiátorů z žebrových trubek. Špičkové, moderní technologické postupy a progresivní myšlení jsou zárukou technických i designových parametrů té nejvyšší kvality.

 

PMH

Od roku 1999 firma P.M.H. vyrábí koupelnové radiátory, které jsou v současnosti kromě České republiky exportovány do ostatních zemí EU a Kanady. Společnost klade důraz na kvalitu výroby a export svých radiátorů.

    

PMH

Pohodlí a svěžest. Společnost KERMI dodává obojí s mimořádnou kompetentností. Díky know-how a více než 40 rokům zkušeností. Maximální kvalita má ve společnosti absolutní prioritu. Vysoké nároky na kvalitu se zřetelně projevují i v designu. Design, který drží krok s dobou.


PMH

Cílem společnosti BOKI Industries a.s. je dosahovat špičkové kvality výrobků, plně uspokojující náročné požadavky jejich zákazníků. Poctivý a zodpovědný přístup ke svěřeným zakázkám je její prioritou. Výsledkem její snahy jsou spokojení zákazníci, kteří se k nim opakovaně vrací.


PMH

Od svého založení v roce 1962 prožívá firma Jaga neustálý růst. Firma Jaga nenechává nic mimo svou pozornost, aby zlepšila kvalitu a ještě lépe vyhověla požadavkům trhu. Za tímto účelem disponuje podnik vlastním výzkumným a vývojovým oddělením. Vedle úsilí o vzhled výrobků hraje snaha o kvalitu ústřední roli v podnikové strategii firmy Jaga. Od prvního návrhu výrobku až k jeho dodávce se každý stejnou měrou snaží splnit očekávání zákazníka. 


PMH

Výrobou designových radiátorů, vhodných do koupelen i interiérů, se CORDIVARI DESIGN zabývá již 18 let. Nová koncepce exkluzivních otopných těles Cordivari objevuje nečekané možnosti a dává této součásti vybavení místnosti nový rozměr. Umělecká plastika radiátorů, která zahřeje, se může stát nejen součástí stylového řešení celého interiéru, ale jeho určujícím faktorem.


 

 

 

 

Špičkové, moderní technologické postupy a progresivní myšlení jsou zárukou technických i designových parametrů té nejvyšší kvality.

Naším prvořadým cílem je spokojenost zákazníka. 

Kvalita a inovace, péče o zákazníka a dokonalý servis, pokrokové myšlení v souladu s přírodou - to je filozofie podnikání námi nabízených výrobců.

 

Copyright 2015 - 2020 © topeniakoupelny.cz